Istanbul Eats icin doner hakkinda bir yazi

Istanbul Eats Türkiye’de yaşayan ve Türk yemeklerinin hayranı olan iki Amerikalının yazdığı bir blog, onlar da İstanbul lezzetli buldukları yerleri yazıyorlar. Benden misafir yazar olarak döner hakkında bir yazı yazmamı rica ettiler, yazdığım yazıyı http://istanbuleats.com/2009/10/doner-heavy-rotation/ adresinde bulabilirsiniz. Bloglarında kendileri ve blogları hakkında kısaca şöyle diyorlar:

Türk mutfağı birçok rehber kitapta sadece kebapmış gibi tanıtılıyor halbuki Türk mutfağında yöresel Türk yemeklerinden, Balkanlardan, Kafkasya’dan ve Orta Doğu’dan benzersiz lezzetler var. Istanbul Eats’i rehber olarak kullanarak ne ve nerede yiyeceğiniz konusunda güvenilir tavsiyelere ulaşabilirsiniz.

Ansel Mullins emlak ve tarihi yerlerin restorasyonu konusunda çalışıyor. Ayrıca haftalık olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de radyodan yayınlanan Soul Sendikası isimli bir radyo programı sunuyor.

Yigal Schleifer İstanbul’da serbest çalışan bir gazeteci, Christian Science Monitor için muhabir olarak çalışıyor ve Istanbul Calling adında bir haber blogu yazıyor. Yazıları geçmişte New York Times, Washington Post, Times (Londra), Toronto Star ve diğer yerlerde yayımlandı. Aynı zamanda 2009 yılı Fodor Türkiye rehberinin yazarlarından.

Reklamlar


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s